Choď na obsah Choď na menu
 


Dior make-up 2009

Dior predstavuje viac než 60 rokov záruku ženskosti, elegancie, originality a modernosti, a to nielen v obliekaní, ale v rovnakej miere aj v oblasti kozmetika a líčenie. Nová make-up kolekcia značky Lady Dior pre túto jar so sebou prináša nové produkty, nové trendy, ale starú známu kvalitu a luxus.

 

Najlepší kúsok – „kabelková tvárenka“

Jedným z najlepších kúskov novej kozmetickej kolekcie od Diora je tvárenka v luxusnom „ kabelkovom“ prevedení. Týmto označením ale nemáme na mysli fakt, že ju môžete dať do kabelky, ale to, že ju tvarom verne napodobňuje – samozrejme v miniatúrnom vydaní. Elegantné čierne puzdro z kože zasadené do strieborného kovového lemovania, to všetko v tvare kabelky s uškami. Fascinujúcim detailom je prívesok s písmenami D,I,O,R a viditeľné sú aj drobné iniciály „CD“, poukazujúce na značku. Obsahom elegantného puzdierka je potom tvárenka v dvou odtieňoch. Tvárenku Dior používam s obľubou, pretože dodáva „zdravú“ farbu.

 

Tajomné tiene

Štýlového prevedenia sa od Diora dočkali aj očné tiene. Z farieb volil odtiene bronzovej, a samozrejme nezabudol na štýlové balenie. Krabička s päticou hnedavých tieňov, z ktorých prostredný sa dočkal aj loga „CD“ je s dvomi štetčekami po stranách nielen štýlová, ale aj veľmi praktická. Hnedé a zlatavé tiene sú každopádne u Diora aktuálnym trendom číslo jedna, takže pokiaľ sa vám táto značka a jej štýl páči, určite by sa podobný odtieň vo vašej súkromnej zbierke líčidiel mal objaviť.

 

Pery ako obrázka

Úplnou samozrejmosťou sú potom aktuálne výrazné pery. Rozhodne tým ale nemáme na mysli červené alebo iné do očí bijúce farby. Naopak trendy je veľký objem a lesk v jemne ružovom tónovaní. Pre tieto potreby má Dior vo svojej kolekcii niekoľko ružových rúžov aj leskov na pery.

 

Pazúriky v ružovej

 

zdroj:moda.sk