Choď na obsah Choď na menu
 


Miley Cyrus a jej 10 tajomstiev

1.Jej prvá láska
02
Hviezdička 2 roky chodila s Nickom Jonasom( na snímke) zo skupiny Jonas Btorhers.
Toho prechodne vymenila za modela Justina Gastona,ale po nedávnom rozchode s chce vrátiť k prvej veľkej láske. --->

2.Jej skutočné meno
Skutočné meno Miley je Destiny Hope pretože jej rodičia skalopevne verili,že ich potomok prinesie svetu nádej aj dobrý osud. Keď bola väčšia,volali ju už len Smiley a toho napokon vzniklo umelecké meno Miley.

3.Posadnutá zvieratkami
"Mám rada všetky živé tvory. Preto mám doma 6 vtáčikov,2 mačky,14 koní,adoptovala som už aj 5 psov a mám aj rybičky a jednu sliepku. --->
04ň
4.Neškodná závislosť
"Nepijem alkohol ani nefajčím. Mojou jednou závislosťou je káva od Starbucka. Denne musím mať aspoň dva poháre!" Ďalším malým úletom,ktorý si dovolila,bol piercing nosa. "Mojej mame sa to páči," tvrdí Miley.

5.Fabrika na peniaze
Len v roku 2007 zarobila Miley 17 miliónov € (512,1 milióna SK). Podľa magazínu Time patrí už ako 16-ročná do stovky najvplyvnejších ľudí sveta!

6.Chce sa dať adoptovať?
" Angelina Jolie je prekrásna", povedala nedávno Miley
v rozhovore pre týždenník Us Weekly. "Rada by som sa s
ňou stretla,ale zatiaľ sa mi to ešte nepodarilo. Vlastne-mohla
by ma rovno adoptovať!"


7.Ockovo dievčatko
04
Otcom,manažérom a učiteľom hviezdičky je americký country spevák Billy ray Cyrus,ktorý hrá jej otca aj v seriály Hannah Montana. "Veľa sa spolu bláznime"


8. Chybička krásy
Miley Cyrus nosí fixný zubný strojček, ale aby ho nebolo vidieť a neprekážal jej v kariére,zubár ho umiestnil na zadnú stranu chrupu.
05
9.Otrokyňa módy
"Milujem módu!Mojou najstálejšou spoločníčkou je je momentálne nová kabelka Naplak Bower Bag značky Prada. No nie je úžasná"?

10.Chráni planétu
06
Miley Cyrus je aj napriek mladému veku dostatočne uvedomelá,aby sa pridala k ochrancom životného prostredia. Preto nedávno vymenila svoje Porsche za auto na hybridný pohon-Toyotu Prius.
 
 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Hanka Montanka ;)

(jessie, 10. 8. 2013 16:17)

to o tom strojčeku som vedela, ale inak zaujímavé. Ďakujem. :)