Choď na obsah Choď na menu
 


Riešiť každé ráno, čo na seba, vie byť pekne stresujúce. Ak sa ideš pomaly zblázniť s toho, čo si obliecť, aby si bola IN v každej situácii a hlavne - nemáš na to ani čas - prezradím ti jednoduchý outfit, v ktorom budeš trendy, nech ideš hocikam. Stav na overenú klasiku - džínsy! Nech to znie neviem ako nudne a obyčajne, je to pohodlné a hodí sa to na každú príležitosť. Pri tomto outfite si zapamätaj len dve pravidlá a je z teba hviezda - vhodný strih nohavíc a - perfektne zladené doplnky!

DŽÍNSY
Sú alfa a omega. Najdôležitejší je pritom ich strich - nielenže ti musia super sadnúť, aby si v nich vyzerala na zjedenie, ale musia byť aj pohodlné, aby si sa necítila ako vo zveráku.Pre štíhle baby je najlepší obtiahnutý, rovný strih. Môžu si dať aj zvony alebo široký strih, len pozor aby si v príliš širokých džínsoch nevyzerala ako vo vreci. Štíhlym babám nevhodne široké nohavice o dosť skracujú nohy, zbytočne v nich majú nijaký zadok a pôsobia chalansky. Plnšie baby by sa naopak nemali za každú cenu pchať do nohavíc obtiahnutého strihu, ktorý len zvýrazní nejaké to kilečko navyše, ale radšej nech si zvolia nejaký volnejší strih so širšími nohavicami a nízko posadeným pásom, ktorý zakryje nechcené obliny a zvýrazní len to, čo má. Veľký zadok sa dá zamaskovať bedrovými džínsami tmavších farieb bez zadných vreciek a širšími nohavicami. Potom ešte klasické biele tričko a tvoj look je skoro hotový. Vravím skoro, lebo na rad prichádzajú doplnky!

DOPLNKY
Cez deň si okolo krku omotaj farebný šálik alebo šatku v rovnakých odtieňoch ako topánky, alebo si daj jednoduché naušnice a náramok. Cez plece veselú farebnú kabelku väčších rozmerov, v rovnakých alebo podobných farbách ako šálik a topánky a - ide sa! Na večer buď za elegantnú! Skús malý zázrak - obuj si topánky alebo sandálky na vyššom opätku a hneď je z teba dáma. Siahni po trblietkach, výrazných a originálnych kúskoch bižutérie alebo striebra - napríklad po vysiacich strieborných naušniciach. Do ruky si vezmi decentnú kabelku - žiaden vak niečo oveľa menšia ako tvoja denná kabelka, a cez plecia prehoď slušivý svetrík v rovnakej farbe ako topánky a kabelka!

 

Obrázok