Choď na obsah Choď na menu
 


Zajtra ma čaká rande a vyzerám hrozne! Čo s tým?

Ploché bruško do večera

Stačí, ak si v deň stretka naordinuješ dvanásťhodinový pôst a máš to v suchu. Postupuj takto: Vstaň skoro ráno, pol hodinku si zacvič alebo sa choď prebehnúť. Ráno totiž spáliš najviac kalórií. Okolo deviatej zjedz nízkotučný jogurt alebo ovocie. Ak ťa začnú ešte doobeda prenasledovať kŕče od hladu, zbav sa ich jednou broskyňou alebo hroznom. Na obed si daj ľahký šalát a k nemu kúsok tvrdého syra. Potom sa snaž až do hodiny stretnutia nemaškrtiť, namiesto toho pi veľa vody. Keď si večer oblečieš obtiahnutý top, uvidíš ten rozdiel!

Pleť ako bábika

Nedokonalosť pleti sa dá šikovne zamaskovať. Nepotrebuješ si na ňu dávať žiadnu omietku - na pery nanes rúž s teplým ružovým odtieňom a garantujem ti, že drobných uhrov si nikto nevšimne. Mastnotu na tvári odstrániš pleťovou vodou. Potom si tvár jemne pretri púdrom.

Obočie cez červených opuchov

Potrebuješ si poriadne pretrhať obočie, ale bojíš sa,že budeš mať na miestach po odstránených chĺpkoch škaredé červené fľaky? Priprav si kocku ľadu a vytrhané miesta hneď schlaď. Chlad totiž pomôže stiahnúť rozšírené cievy. No a ako si správne vytrhať obočie? Chĺpky, ktoré rastú zospodu, pod líniou obočia a nad koreňom nosa, musia ísť preč. Pozor, nezužuj si obočie príliš - snaž sa, aby bol zachovaný prirodzený tvar. Na záver obočie vyčeš smerom nahor a uprav ho do úhľadnej línie. Obočie si zvýrazni ľahkým púdrom alebo bezfarebnou riasenkou!

Ruky ako hodváb

Máloktorý chalan drží rád ruku drsnú ako šmirgeľ... Ak máš doma olivový alebo mandľový olej, mierne ho zahrej a ponor do neho na osem minút ruky. Potom ich zabaľ do bavlnených rukavíc. Nezabudni na nechty! Chalani sa zhodli, že jedna z najodpornejších vecí na babách je olúpaný lak na nechtoch. Dôkladne si odlakuj všetky prsty a nechty zospodu vyčisti. Starých nečistôt sa zbavíš pomocou citrónovej šťavy. Po odlakovaní a vyčistení vmasíruj do nechtových lôžok ten najhustejší krém, aký doma nájdeš - nebudú sa ti robiť zádery. V najhoršom prípade použi balzam na pery!

 

Obrázok